Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Przywróć swoim nogom piękny wygląd!

W Studio Urody i Estetyki w Słubicach oferujemy zabieg zamykania naczynek na nogach, który wykazuje dużą skuteczność, wynikającą z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników oraz profesjonalnego sprzętu, jakim jest nowoczesny laser Nd-Yag. Urządzenie to sprawdza się niezależnie od karnacji skóry. Producent wyposażył je w specjalne urządzenie chłodzące, zwiększające komfort podczas zabiegu i redukujące nieprzyjemne uczucie pieczenia. Łącząc niezawodność naszych ekspertów z wysokiej klasy sprzętem, gwarantujemy dobre efekty zabiegu, skutkujące usunięciem nieestetycznych zmian i związaną z tym poprawą samopoczucia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego Studio Urody i Estetyki w Słubicach, gdzie można osiągnąć spektakularny efekt zamykania naczynek na nogach.

Z nami pozbędziesz się rumienia!

W naszym Studio Urody i Estetyki w Słubicach dbamy o pełne zadowolenie klienta. Łącząc doświadczenie naszych specjalistów z najnowszą technologią amerykańskiego lasera, oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Amerykański laser Cutera Opus to jeden z liderów branży laserowej, który wykazuje pełen profesjonalizm w działaniu. Między innymi dzięki temu urządzeniu mamy absolutną pewność skuteczności oraz bezpieczeństwa przeprowadzania zabiegów, przez co udało nam się uzyskać satysfakcję wielu klientów. Zapraszamy do naszego studio urody w Słubicach – z naszej strony zapewniamy gwarancję skuteczności albo zwrot kosztów.

Jak działa laser?

W przypadku zamykania naczynek energia laserowa pochłaniana jest przez hemoglobinę, czyli barwnik krwi. W procesie pochłaniania energii zachodzi koagulacja, czyli ścięcie krwi i rozpad uszkodzonego naczynka. Skoagulowane ściany naczynia samoistnie wchłaniają się w organizmie. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Dzięki precyzyjnie dobranej długości fali laser działa miejscowo i nie powoduje uszkodzenia zdrowych naczyń krwionośnych.

W przypadku usunięcie rumienia, wiązka świetlna dociera do rozszerzonych naczyń, powodując stopniowe wchłanianie zmian rumieniowych, po czym następuje stopniowe rozjaśnienie i poprawa kondycji skóry. Laserowy zabieg zamykania naczynek jest bezpieczny i nie wywołuje działań niepożądanych. Rezultaty są wyraźne już po jednym naświetlaniu. Należy pamiętać, że nie wystarczy jeden zabieg IPL aby usunąć rumień, jednak dokładna ilość zabiegów ustalana jest w trakcie konsultacji z naszym specjalistą.

Zalety zamykania naczynek na nogach

Spektakularny efekt

Bezpieczny zabieg

krótki czas rekonwalescencji

efekt zamykanego naczynka widoczny już w trakcie zabiegu

niewielkie ryzyko wystąpienia niepożądanych działań

Niewielka ilość zabiegów

Zamykanie naczynek na nogach - szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 minut

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Około 4-6,
co 6-12 tygodni

Podrażnienia

Dosyć często

Pozwól Twojemu pięknu

ROZBŁYSNĄĆ!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

Przygotowanie do zabiegu

Aby poddać się zabiegowi depilacji laserowej, skóra musi być zdrowa i nieopalona, nie może mieć podrażnień ani być przesuszona. Określony czas przed zabiegiem należy zrezygnować z leków, preparatów i ziół, które mogą wywołać uczulenie pod wpływem światła. W przypadku regularnego stosowania leków warto wcześniej poinformować o tym specjalistę przeprowadzającego zabieg, aby udzielił dokładnej informacji, czy i kiedy należy zaprzestać zażywania lekarstw. Decydując się na depilację laserową, cztery tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać wyrywania włosów w miejscu depilacji, a dzień przed zabiegiem należy je zgolić. Przed depilacją skóra powinna być czysta i nie można nakładać na nią żadnych kosmetyków.

Po zabiegu

 • Mogą wystąpić niewielkie zaczerwienienia, podrażnienia, delikatny obrzęk, a niekiedy strupki
 • Po zakończeniu serii depilacji laserowej należy zrezygnować z opalania przez 2 tygodnie. Planując kolejne serie depilacji, między zabiegami należy całkowicie zrezygnować z opalania.
 • Preparaty złuszczające, na przykład peelingi, można wprowadzić dopiero 2 tygodnie po depilacji.
 • Po zabiegu na twarz nie można stosować podkładów ani podobnych produktów kosmetycznych, ponieważ może to spowodować powstanie podrażnień.
 • Tuż po zabiegu depilacji nóg lub okolic bikini należy założyć nieuciskające skóry, zwiewne ubranie. Nie powinno się zakładać obcisłych albo nieprzepuszczających powietrza spodni.
 • Naturalną reakcją skóry po zabiegu jest chwilowy obrzęk, zaczerwienienie lub wystąpienie niewielkich strupków. Po kilku dniach wszystkie te objawy powinny ustąpić.
 • W ciągu kilku dni po zabiegu należy delikatnie myć i pielęgnować skórę.
 • Miejsca, które były poddane depilacji, należy myć żelem niezawierającym mydła, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym, lub myć je samą wodą.
 • Jeśli zabiegowi były poddane pachy, nie wolno stosować dezodorantów i antyperspirantów.
 • Żeby złagodzić podrażnienia skóry, można zastosować krem lub maść Alantan, Bepanthen lub Pantenol.
 • Skórę należy osuszać delikatnie, bez intensywnego pocierania ręcznikiem.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Choroby nowotworowe
 • Stosowanie kremów lub maści zawierających witaminę A, witaminę C lub kwasy owocowe oraz antybiotyki – należy przestać je stosować tydzień przed depilacją
 • Opalona skóra-zabiegi można wykonać dopiero po upływie od 4 do 8 tygodni od ostatniego opalania ( dotyczy to także solarium). 2 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać używania samoopalaczy.
 • Terapia doustna retinoidami – dopiero pół roku po zakończeniu kuracji można poddać się depilacji laserowej.
 • Leki światłouwrażliwiające (fotoalergiczne, fototoksyczne) oraz zioła i inne preparaty o takich właściwościach – należy zaprzestać ich stosowania 2 tygodnie przed zabiegiem.
 • Opryszczka wargowa lub płciowa – tydzień po zakończonej kuracji można poddać depilacji miejsce na skórze, które było dotknięte infekcją.
 • Peelingi chemiczne (tzw. oczyszczanie kwasami) – skóra, która była poddana takiemu oczyszczaniu, potrzebuje około 4 tygodni czasu do przeprowadzenia zabiegu depilacji.
 • Kosmetyczny zabieg oczyszczania twarzy – dopuszczalny jest 7 dni przed zabiegiem lub po upłynięciu 14 dni po zabiegu.
 • Peelingi – należy zaprzestać używania kosmetyków i preparatów o działaniu złuszczającym na co najmniej tydzień przed zabiegiem.
 • Zażywanie leków przeciwbólowych, np. ibuprom/ibuprofen – przed zabiegiem najlepiej wstrzymać się ze stosowaniem leków przeciwbólowych na około tydzień.
 • Stosowanie leków uspokajających, antydepresyjnych, nasennych- po konsultacji
 • Fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry.
 • Bielactwo.
 • Łuszczyca.
 • Padaczka.
 • Rozrusznik serca.
 • Bardzo jasny kolor włosów – jeśli włosy są białe lub jaśniejsze od skóry, zabieg laserowy nie będzie w stanie ich usunąć.

Skontaktuj się z nami

Studio Urody i Estetyki
Beata Sobieraj-Żałoba

ul. Kopernika 46, Słubice
tel: (48) 503 618 640
e-mail:  studiourodyslubice@wp.pl

Godziny otwarcia:

Pon: 09.00 - 18.00
Wt: 09.00 - 18.00
Śr: 09.00 - 18.00
Czw: 09.00 - 18.00
Pt: 09.00 - 18.00
Sob: 09.00 - 12.00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Piękno jest w Tobie, a my jesteśmy po to, aby je wydobyć

  Sprawdź cenę
  Zamykanie naczynek - Studio Urody i Estetyki