Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Na czym polega zabieg?

Piękna, gładka i zadbana skóra to atut każdej kobiety. Jednak wiele metod usuwania zbędnego owłosienia, które dostępne są na rynku, niestety nie zapewniają trwałych rezultatów. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest depilacja laserowa z wykorzystaniem urządzenia lightsheer w gabinecie w Słubicach. Sprzęt skutecznie niszczy komórki aktywne włosa i sprawia, że ten niepożądany element już nie odrośnie. Ta metoda jest silnie zależna od fazy wzrostu włosa. Trwały rezultat można osiągnąć tylko wówczas, gdy cebulka jest połączona z macierzą włosa. Ma to miejsce wtedy, gdy włos jest w aktywnej fazie wzrostu. Etap ten określany jest mianem Anagenu. W zależności od partii ciała trwa on od 6 do nawet 12 tygodni. Co więcej, w tej fazie najczęściej jest blisko 30 procent włosów. Dlatego dla pełnej skuteczności i usunięcia całego zbędnego owłosienia potrzeba około 6 zabiegów. Z nami satysfakcja jest gwarantowana. Przyjdź i przekonaj się, że warto podjąć ryzyko.

Nowoczesny sprzęt

Zabieg depilacji laserowej w “Studio Urody i Estetyki” Słubice wykonywany jest przy wykorzystaniu urządzenia firmy Lumenis®. Organizacja zyskała miano światowego lidera w dziedzinie związanej z produkcją laserów stosowanych w medycynie estetycznej. Dlatego laser Lightsheer® zapewnia fantastyczne efekty. Co więcej, możesz liczyć też na wysoką skuteczność, a także bezpieczeństwo całego zabiegu. Istotne jest to, że sprzęt ten ma też wiele certyfikatów potwierdzających jakość. Przykładem jest certyfikat FDA. Nie musisz obawiać się również bólu, czy też ogólnego dyskomfortu. Produkt ma opatentowaną końcówkę chłodzącą Chill Tip, która bardzo dobrze radzi sobie z tym problemem i sprawia, że w trakcie pracy specjalisty odczujesz jeszcze większą przyjemność. 

Profesjonalny i doświadczony zespół kosmetologów realizujący usługę depilacji laserowej w Słubicach

Nasz zespół zasilają w pełni wykwalifikowani i doświadczeni kosmetolodzy. Co więcej, pracujemy razem od wielu lat i dlatego jesteśmy dla siebie jak rodzina. Pomagamy sobie wzajemnie i wspieramy w trudnych okolicznościach, co daje nam ogromną siłę. Nasza firma działa na rynku już 9 lat. Podczas tego okresu dbaliśmy o stałe uzupełnianie naszej wiedzy i nadal to skrupulatnie robimy. Uczestniczymy w kursach i szkoleniach branżowych, przez co skutecznie doskonalimy nasze umiejętności. Dlatego nie mamy sobie równych, jeśli chodzi o zabiegi depilacji laserowej.

Zalety depilacji laserowej Lightsheer

Komfort i oszczędność czasu

Zaledwie kilka zabiegów depilacji laserowej to efekt gładkiej skóry przez lata. Po zabiegu nie musisz już pamiętać regularnym goleniu nóg, zakupie kremów do golenia czy noszeniu ze sobą tradycyjnej maszynki „na wszelki wypadek”.

Bezpieczny zabieg

Laser Lightsheer(R) posiada amerykański certyfikat bezpieczeństwa FDA i jest uznany za złoty standard w depilacji laserowej. Światło lasera działa wyłącznie na mieszki włosowe, a nie na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka podrażnienia skóry.

Trwała depilacja dowolnej części ciała

Depilacja laserowa charakteryzuje się dużą skutecznością i długotrwałością. A do tego pozwala na pozbycie się owłosienia z niemalże każdej partii ciała. Pozbądź się włosów na dobre, nawet tych wrastających.

Końcówka chłodząca Chill Tip(™)

Najwyższy standard komfortu zapewnia opatentowana końcówka chłodząca Chill Tip(™). Dzięki końcówce chłodzącej Chill Tip(™) odczucie dyskomfortu i bólu jest znacząco zminimalizowane.

Jak działa laser?

Laser Lightsheer wykorzystuje proces fototermolizy selektywnej, w wyniku której wiązka lasera diodowego o długości fali 808 nm przenika do wnętrza włosa. To działanie prowadzi do unieszkodliwiania części odpowiedzialnej za wzrost. Melanina, czyli barwnik znajdujący się zarówno we włosie, jak i mieszkach włosowych absorbuje promieniowanie urządzenia. W rezultacie włos staje się słaby, a następnie uszkodzony. Zabieg przyczynia się do uszkodzenia wyłącznie włosa, natomiast oszczędza tkanki sąsiadujące. Urządzenie jest bardzo precyzyjne, a zatem trafia tylko we włos i skutecznie omija delikatną skórę.  Istotne jest też to, że im więcej jest we włosie barwnika, tym zabieg przynosi lepszy rezultat. Laser Lightsheer to wyjątkowa jakość, która pozwoli Ci cieszyć się fantastycznym efektem. 

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 min

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Ok. 4 – 6 zabiegów
Co 6 – 12 tygodni

Podrażnienia

Rzadko

Maksymalnie 6 płatnych zabiegów

Każdy kolejny zabieg w serii GRATIS

Wysoka trwałość

Zabieg depilacji laserowej z wykorzystaniem urządzenia Lightsheer® to doskonały wybór. Gwarancje daje wysokiej jakości sprzęt, a także nasza wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w wykonywaną pracę. W “Studio Urody i Estetyki” Słubice możesz umówić się na wizytę depilacji laserowej takich partii ciała jak twarz, pachy, bikini, łydki, uda i wielu innych. W trakcie zabiegu w pełni się Tobą zaopiekujemy, a także zadbamy o Twoją wygodę, samopoczucie i bezpieczeństwo. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Przyjdź i przekonaj się, że naprawdę warto! 

Pozwól Twojemu pięknu

Rozbłysnąć!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

Po szóstym zabiegu depilacji dostrzały gratis

W wypadku depilacji laserowej u kobiet, gwarantujemy darmowe dostrzały w serii po szóstym zabiegu. W wypadku Panów, po siódmym – całe ciało i po ósmym zabiegu – plecy (skóra na plecach u mężczyzn jest zdecydowanie grubsza, a włosy są głębiej osadzone, co wymaga większej ilości zabiegów).

Wykorzystujemy tylko sprzęt wysokiej jakości

Do zabiegów depilacji laserowej korzystamy z lasera Lighsheer firmy Lumenis®. Firma Lumenis® jest wiodącym na rynku światowym producentem laserów medycznych oraz laserów dedykowanych medycynie estetycznej. Nasz laser posiada amerykański certyfikat FDA i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo, laser firmy Lighsheer jest wyposażony w opatentowaną końcówkę chłodząca Chill Tip, która znacząco minimalizuje ból i dyskomfort.

Zasady przyznania gwarancji skuteczności i darmowych dostrzałów

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy darmową konsultację, podczas której wykonamy kwalifikację do zabiegu. Po pozytywnym zakwalifikowaniu, czyli braku przeciwwskazań zabiegowych, otrzymasz od nas dwie gwarancje:

Gwarancję liczby zabiegów

Dostaniesz od nas pisemną informację, jakich efektów możesz się spodziewać oraz ile zabiegów jest koniecznych w jakim okresie czasu, aby te efekty osiągnąć. Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania większej liczby zabiegów niż przewidywaliśmy, to te zabiegi będą wykonane darmowo. O szczegółach dowiesz się podczas konsultacji

Gwarancję skuteczności lub zwrot gotówki

Gwarancja skuteczności oznacza, że jeśli zabiegi nie przyniosą efektów , zwrócimy ci poniesione koszty.

Szczegółowych informacji na temat obu gwarancji otrzymasz od naszego specjalisty podczas bezpłatnej konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Studio Urody i Estetyki
Beata Sobieraj-Żałoba

ul. Kopernika 46, Słubice
tel: (48) 503 618 640
e-mail:  studiourodyslubice@wp.pl

Godziny otwarcia:

Pon: 09.00 - 18.00
Wt: 09.00 - 18.00
Śr: 09.00 - 18.00
Czw: 09.00 - 18.00
Pt: 09.00 - 18.00
Sob: 09.00 - 12.00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Piękno jest w Tobie, a my jesteśmy po to, aby je wydobyć

    Sprawdź cenę
    Depilacja laserowa lightsheer - Studio Urody i Estetyki